О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 11-75-VIІI "О бюджете поселков и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 13 августа 2024 года № 19-126-VIII
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №11-75-VIІI "О бюджете поселков и сельских округов на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №191316) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Достык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 841 тысяч тенге;
налоговые поступления – 42 131 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 210 тысяч тенге;
2) затраты – 93 742 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 901 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 901 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 901 тысяч тенге."
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2043-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 194 тысяч тенге;
налоговые поступления – 26 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 7 394 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 850 тысяч тенге;
2) затраты – 95 101 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 907 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 907 тысяч тенге."
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Мырзакент на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-75-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 тамыздағы № 19-126-VIII шешiмi
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №11-75-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №191316 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Достық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 90 841 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 42 131 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –1 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 43 210 мың теңге;
2) шығындар – 93 742 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 901 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 901 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 901 мың теңге."
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 94 194 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 26 950 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7 394 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 59 850 мың теңге;
2) шығындар – 95 101 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 907 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 907 мың теңге."
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Мырзакент кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

"6. Утвердить бюджет поселка Атакент на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 270 721 тысяч тенге;
налоговые поступления – 206 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 024 тысяч тенге;
2) затраты – 300 018 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29 297 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 297 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 29 297 тысяч тенге."
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 304 тенге;
налоговые поступления – 44 762 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 542 тысяч тенге;
2) затраты – 118 893 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 589 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 589 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 589 тысяч тенге."
пункт 11 изложить в новой редакции:
Приложения 1, 4, 7, 10, 19, 22, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Мактааральского района К.Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата

"6. Атакент кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 270 721 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 206 697 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 49 024 мың теңге;
2) шығындар – 300 018 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 29 297 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 297 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 297 мың теңге."
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Жамбыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 113 304 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 44 762 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 10 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 58 542 мың теңге;
2) шығындар – 118 893 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 589 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 589 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 589 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 19, 22, 28 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының төрағасы К.Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының