О внесении изменений в решение Отырарского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 11/63-VІІІ "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 22 апреля 2024 года № 14/82-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 259 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –7 380 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 666 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 360 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –52 853 тысяч тенге;
2) затраты – 62 417 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 158 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 158 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 158 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4,5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 452 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 18 940 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 362 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –65 134 тысяч тенге;
2) затраты – 86 324 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 872 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 872 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 872 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Балтакол на 2024-2026 годы согласно приложению 7,8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 033 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 306 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 154 тысяч тенге;

Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 11/63-VIІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 сәуірдегі № 14/82-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 61 259 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 380 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 666 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 360 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 52 853 мың теңге;
2) шығындар – 62 417 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 158 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 158 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 158 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксарай ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 84 452 мың теңге:
салықтық түсiмдер –18 940 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 362 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 65 134 мың теңге;
2) шығындар – 86 324 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 872 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 872 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 872 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Балтакөл ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 64 033 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 306 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 154 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 920 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Отырарского районного маслихата У.Ұзақов
Приложение 1 к решению
Отырарского районного
маслихата от 22 апреля
2024 года № 14/82-VIII
Приложение 1 к решению
Отырарского районного
маслихата от 27 декабря
2023 года № 11/63-VIII
Бюджет Караконырского сельского округа на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 920 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 – қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихатының төрағасы У.Ұзақов
Отырар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
22 сәуірдегі № 14/82-VIII
шешіміне 1-қосымша
Отырар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 желтоқсандағы № 11/63-VIII
шешіміне 1-қосымша
Қарақоңыр ауыл округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
1
2
3