Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 11/63-VIІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 18/101-VIII шешiмi
Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Балтакөл ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 67 033 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 13 306 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 53 560 мың теңге;
2) шығындар – 67 695 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 662 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 662 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 662 мың теңге.
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
11. Шәуілдір ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 16,17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 144 567 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 76 434 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 19 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2 051 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 66 063 мың теңге;
2) шығындар – 151 921 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 354 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 354 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 354 мың теңге.
19-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
19. Қоғам ауыл округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 28,29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 77 560 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 510 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 721 мың теңге;

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 11/63-VІІІ "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 6 августа 2024 года № 18/101-VIII
Маслихат Отырарского района РЕШИЛ:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Балтакол на 2024-2026 годы согласно приложению 7,8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 033 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 306 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 154 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53 560 тысяч тенге;
2) затраты – 67 695 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -662 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 662 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 662 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в следующей редакции:
пункт 11 изложить в следующей редакции:
11. Утвердить бюджет сельского округа Шаульдер на 2024-2026 годы согласно приложениям 16,17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 144 567 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –76 434 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 051 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 66 063 тысяч тенге;
2) затраты – 151 921 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 354 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 354 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 354 тысяч тенге.
пункт 19 изложить в следующей редакции:
19. Утвердить бюджетсельского округа Когам на 2024-2026 годы согласно приложениям 28,29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 560 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 510 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 721 тысяч тенге;