О признании утратившим силу решения маслихата Отырарского района от 25 марта 2022 года № 14/82-VII "О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 25 июня 2018 года № 27/144-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Отрарского районного маслихата"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2024 года № 19/113-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Отырарского района от 25 марта 2022 года № 14/82-VII "О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 25 июня 2018 года № 27/144-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Отрарского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Отырарского районного маслихата У. Ұзақов

Отырар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 14/82-VII "Отырар ауданының мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 27/144-VI "Б" корпусы Отырар аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 19/113-VIII шешiмi
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Отырар ауданының мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы №27/144-VI "Б" корпусы Отырар аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Отырар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы №14/82-VII шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихатының төрағасы У. Ұзақов