О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 13-99-VIІI "О бюджетах города и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 27-205-VІІІ
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №13-99-VIІI "О бюджетах города и сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункты 1-6 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 962 148 тысяч тенге:
налоговые поступления – 724 154 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 276 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 137 718 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 000 тысяч тенге;
2) затраты – 963 464 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 316 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 316 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 316 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Дарбаза на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 591 тысяч тенге:
налоговые поступления – 31 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 867 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95 318 тысяч тенге;
2) затраты – 131 176 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 585 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 585 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 585 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 301 239 тысяч тенге:
налоговые поступления – 99 725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;

Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 13-99-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 27-205-VІІІ шешiмi
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №13-99-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-6 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 962 148 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 724 154 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 276,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 137 718 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 100 000 мың теңге;
2) шығындар – 963 464 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 316 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 316 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 316 мың теңге.
2. Дарбаза ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 128 591 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 31 406 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 867 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 95 318 мың теңге;
2) шығындар – 131 176 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 585 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 585 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 585 мың теңге.
3. Жібек жолы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 301 239 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 99 725 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;