О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 80 "О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 19 сентября 2024 года № 135
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №80 "О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2024-2026 годы согласно приложениями 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 582 тысяч тенге:
налоговые поступления –18 052 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 455 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 114 075 тысяч тенге;
2) затраты – 135950 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 368 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 368 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 368 тысяч тенге".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2024-2026 годы согласно приложениями 7,8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 172 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 85 387 тысяч тенге;
2) затраты – 101545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 373 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 373 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 373 тысяч тенге".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Каратау на 2024-2026 годы согласно приложениями 10,11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 297 тысяч тенге:
налоговые поступления –48 335 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32962 тысяч тенге;

Cозақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қыркүйектегі № 135 шешімі
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №80 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 133 582 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 18 052 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 455 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 114 075 мың теңге;
2) шығындар – 135950 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 368 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 368 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 368 мың теңге."
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 99 172 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 885 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 900 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 85 387 мың теңге;
2) шығындар – 101545 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 373 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 373 мың теңге".
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қаратау ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 10,11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81297 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 48 335 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32 962мың теңге;