О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 80 "О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 22 ноября 2024 года № 151. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №80 "О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2024-2026 годы согласно приложениями 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 157 686 тысяч тенге:
налоговые поступления –18 052 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 455,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 138 179 тысяч тенге;
2) затраты – 160 054 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 368 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 368 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 368 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2024-2026 годы согласно приложениями 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 614 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 834 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 76 780 тысяч тенге;
2) затраты – 86 866 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -252 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 252 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 252 тысяч тенге".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2024-2026 годы согласно приложениями 7,8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 632 тысяч тенге:
налоговые поступления –14 345 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Cозақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 151 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №80 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 157 686 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 18 052 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 455 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 138179 мың теңге;
2) шығындар – 160054 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 368 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 368 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 368 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 86 614 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 834 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 76 780 мың теңге;
2) шығындар – 86 866 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -252 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 252 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –252 мың теңге".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 100 632 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 345 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 900 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 20 013 тысяч тенге".
Приложения 1,4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Созакского районного маслахата О.Жәмиев
Приложение 1 к решению
Созакского районного маслихата
от 22 ноября 2024 года №151
Приложение 1 к решению
Созакского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года №80
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 013 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының төрағасы О.Жәмиев
Созақ аудандық мәслихатының
2024жылғы 22 қарашадағы
№151 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№80 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3