О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 16-82-VIII "О бюджете города, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 25 января 2024 года № 19-90-VIII
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 16-82-VІІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 692 656 тысяч тенге:
налоговые поступления – 333 381 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 633 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 358 642 тысяч тенге;
2) затраты – 692 656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекова на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 777 тысяч тенге:
налоговые поступления – 25 965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 260 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 70 552 тысяч тенге;
2) затраты – 96 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 101 085 тысяч тенге:
налоговые поступления – 30 528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-82-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қаңтардағы № 19-90-VIII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-82-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 692 656 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 333 381 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 633 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 358 642 мың теңге;
2) шығындар – 692 656 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 96 777 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 25 965 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 260 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 70 552 мың теңге;
2) шығындар – 96 777 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 101 085 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 30 528 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;