О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 16-82-VIII "О бюджете города, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 30 сентября 2024 года № 27-146-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие измененияв решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №16-82-VІІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардарана 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 606 662 тысяч тенге:
налоговые поступления – 389 756 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 364 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 216 542 тысяч тенге;
2) затраты – 616 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 891 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 891 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 9 891 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекована 2024-2026 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 221 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 865 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 996 тысяч тенге;
2) затраты – 106 324 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 103 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 103 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 103 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2024-2026 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 112 502 тысяч тенге:

Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-82-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 27-146-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №16-82-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 606 662 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 389 756 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 364 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 216 542 мың теңге;
2) шығындар – 616 553 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 891 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 891 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 891 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 105 221 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 28 865 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 75 996 мың теңге;
2) шығындар – 106 324 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1103 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1103 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 112 502 мың теңге:

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Б.Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района
от 30 сентября 2024 года
№27-146-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района
от 25 декабря 2023 года

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Муталиев
Шардара аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 30 қыркүйектегі
№27-146-VIII шешіміне
1 қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы