Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-67-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 29-152-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №15-67-VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
"1) кiрiстер – 8 291 757 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 611 415 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 58 520 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 413 698 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4 208 124 мың теңге;
2) шығындар – 9 836 843 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -21 533 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 533 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 523 553 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 523 553 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 1 473 045 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 533 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 041 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 15-67-VІІІ "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2024 года № 29-152-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №15-67-VІІІследующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 291 757 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 611 415 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 520 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 413 698 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 208 778 тысяч тенге;
2) затраты – 9 836 843 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -21 533 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 533 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 523 553 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 523 553 тысяч тенге:
поступление займов –1 473 045 тысяч тенге;
погашение займов – 21 533 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 041 тысяч тенге".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Приложения 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.