О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 12-75-VIII "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 6 декабря 2024 года № 22-131-VIII
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 12-75-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 559 140 тысяч тенге:
налоговые поступления – 535 672 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 23 381 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 тысяч тенге;
2) затраты – 571 291 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 151 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 151 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 151 тысяч тенге;".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского окруөга Жана ауыл на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числена 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 114 612 тысяч тенге:
налоговые поступления – 68 904 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 7 496 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 212 тысяч тенге;
2) затраты – 119 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 547 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 547 тысяч тенге;".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2024-2026 годы годсогласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числена 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 114 472 тысяч тенге:

Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-75-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 22-131-VIII шешiмi
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы№12-75-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 559 140 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 535 672 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 23 381 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 87 мың теңге;
2) шығындар – 571 291 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 151 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 151 мың теңге;".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 114 612 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 68 904 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7 496 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 38 212 мың теңге;
2) шығындар – 119 159 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 547 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 547 мың теңге;".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жылы су ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 114 472 мың теңге:

используемые остатки бюджетных средств – 8 496 тысяч тенге;".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата М.Касимов
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного маслихата
от 6 декабря 2024 года №22-131-VIII
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного маслихата
от 29 декабря 2023 года №12-75-VIII
Бюджет города Жетысай на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1.Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 496 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы М.Касимов
Жетісай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 6 желтоқсандағы
№22-131-VIII шешіміне 1-қосымша
Жетісай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№12-75-VIII шешіміне 1 қосымша
Жетісай қаласының 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
1.Кірістер