Об устанавлении публичного сервитута
Решение акима сельского округа Ошакты Келесского района Туркестанской области от 5 августа 2024 года № 103
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Ошакты РЕШИЛ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Ошақты ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 5 тамыздағы № 103 шешiмi
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 1-тармағының 6)тармақшасына сәйкес, Ошақты ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут во временное безвозмездное пользование сроком на 10 (десять) лет без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок общей площадью 0,068 га расположенный на территории Келесского района, сельский округ Ошакты, село Береке для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии акционерному обществу "КСеІІ".
При использовании земельного участка в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи акционерного общества "КСеІІ" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан.

1. "KCeII" акционерлік қоғамына Келес ауданы, Ошақты ауылдық округі, Береке елді мекенінде орналасқан жалпы көлемі 0,068 гектар жер учаскесіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне уақытша өтеусіз ұзақ 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "KCell" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.