Об установлении публичного сервитута
Решение акима сельского округа Бирлик Келесского района Туркестанской области от 12 июля 2024 года № 33
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Бирлик РЕШИЛ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 12 шілдедегі № 33 шешiмi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35 бабының 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Бірлік ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут во временное безвозмездное пользование сроком на 10 (десять) года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок общей площадью 0,066 га расположенный на территории Келесского района, сельский округ Бирлик, село Жанатиршилик для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии акционерному обществу "КСеІІ".
При использовании земельного участка в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи акционерного общества "КСеІІ" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан.

1. "КСеII" акционерлік қоғамына Келес ауданы, Бірлік ауылдық округі, Жаңатіршілік елді мекенінде орналасқан жалпы көлемі 0,066 гектар жер учаскесіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан жер учаскелеріне уақытша өтеусіз ұзақ 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "КСеII" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.