О признании утратившим силу решение акима района Сауран от 20 декабря 2023 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима района Сауран Туркестанской области от 5 января 2024 года № 1
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Сауранского района от 28 декабря 2023 года № 9, РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сауранского района от 20 декабря 2023 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Тангатаров М.

"Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Сауран ауданы әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмiнiң 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және Сауран ауданы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясы отырысының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 9 хаттамасына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Сауран ауданы әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 7 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Таңғатаров