Об установлении публичного сервитута на земельных участки государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции" акимата района Сауран
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 13 августа 2024 года № 165
В соответствии со статьями 17, 71 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 31 и 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении", протоколу заседания земельный комиссии района Сауран от 11.04.2024 года за №11, приказами "об утверждении землеустроительных проектов по формированию земельных участков" Государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата района Сауран" за №1094 от 18.04.2024 г, №1091 от 18.04.2024 г, №1096 от 18.04.2024 г, №1100 от 18.04.2024 г, №1095 от 18.04.2024 г, №1104 от 18.04.2024 г, №1101 от 18.04.2024 г, от 18.04.2024 г, №1098, от 18.04.2024 г, №1103, от 18.04.2024 г, №1093, от 18.04.2024 г, №1102, от 18.04.2024 г, №1092 от 18.04.2024 г, №1099 от 18.04.2024 г, №1097 от 18.04.2024 года акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории сельского округа Жібек Жолы района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 0,5173 га, протяженностью (5,173 км) на постоянное пользование.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Сауран сельского округа Жібек Жолы района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 1,11 га, протяженностью (11,1 км) на постоянное пользование.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Қосмезгіл сельского округа Шорнақ района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 1,3176 га, протяженностью (13,176 км) на постоянное пользование.
4. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции" акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории сельского округа Бабайқорған района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 0,593 га, протяженностью (5,93 км) на постоянное пользование.
5. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Бершінтөбе сельского округа Шаға района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 1,2922 га, протяженностью (12,922 км) на постоянное пользование.

"Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық" шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 13 тамыздағы № 165 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 71-баптары, Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Заңының 31,37-баптарына, Сауран ауданы әкімдігінің жанынан құрылған жер коммисиясы мәжілісінің 11.04.2024 жылғы №11 санды хаттамасына, "Сауран ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобаларын бекіту туралы 18.04.2024 жылғы №1094, 18.04.2024 жылғы №1091, 18.04.2024 жылғы №1096, 18.04.2024 жылғы №1100, 18.04.2024 жылғы №1095, 18.04.2024 жылғы №1104, 18.04.2024 жылғы №1101, 18.04.2024 жылғы №1098, 18.04.2024 жылғы №1103, 18.04.2024 жылғы №1093, 18.04.2024 жылғы №1102, 18.04.2024 жылғы №1092, 18.04.2024 жылғы №1099, 18.04.2024 жылғы №1097 санды бұйрықтарына сәйкес, Сауран ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Жібек Жолы ауылдық округі аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 0,5173 га, ұзындығы (5,173 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Жібек Жолы ауылдық округі Сауран елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 1,11 га, ұзындығы (11,1 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
3. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Шорнақ ауылдық округі Қосмезгіл елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 1,3176 га, ұзындығы (13,176 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
4. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Бабайқорған ауылдық округі аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 0,593 га, ұзындығы (5,93 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
5. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Шаға ауылдық округі Бершінтөбе елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 1,2922 га, ұзындығы (12,922 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.

6. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Шаға сельского округа Шаға района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 1,4684 га, протяженностью (14,684 км) на постоянное пользование.
7. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории сельского округа Үшқайық района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 0,3189 га, протяженностью (3,189 км) на постоянное пользование.
8. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Бостандық сельского округа Ораңғай, района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 0,8919 га, протяженностью (8,919 км) на постоянное пользование.
9. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Нұртас сельского округа Үшқайық, района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 1,1885 га, протяженностью (11,885 км) на постоянное пользование.
10. Государственному учреждению" "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Құмайлықас сельского округа Бабайқорған, района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 0,84 га, протяженностью (8,4 км) на постоянное пользование.
11. Государственному учреждению" "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Абай сельского округа Бабайқорған, района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 1,1551 га, протяженностью (11,551 км) на постоянное пользование.
12. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Құмтиын сельского округа Қарашық, района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 1,334 га, протяженностью (13,34 км) на постоянное пользование.

6. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Шаға ауылдық округі Шаға елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 1,4684 га, ұзындығы (14,684 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
7. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Үшқайық ауылдық округі аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 0,3189 га, ұзындығы (3,189 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
8. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Оранғай ауылдық округі Бостандық елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 0,8919 га, ұзындығы (8,919 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
9. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Үшқайық ауылдық округі Нұртас елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 1,1885 га, ұзындығы (11,885 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
10. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Бабайқорған ауылдық округі Құмайлықас елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 0,84 га, ұзындығы (8,4 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
11. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Бабайқорған ауылдық округі Абай елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 1,1551 га, ұзындығы (11,551 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
12. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Қарашық ауылдық округі Құмтиын елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 1,334 га, ұзындығы (13,34 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.

13. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории сельского округа Ораңғай района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 0,4834 га, протяженностью (4,863 км) на постоянное пользование.
14. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" (БИН:210540038761) с территории населенного пункта Ескі Иқан сельский округ Ескі Иқан, района Сауран установить публичный сервитут "для системы питьевой воды" на земельный участок общей площадью 6,1689 га, протяженностью (61,689 км) на постоянное пользование.
15. Возложить на государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции акимата района Сауран" восстановление земель, поврежденных в ходе проведения работ.
16. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителю акима района Сауран Е. Жангазиеву.
17. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран М. Тангатаров

13. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Оранғай ауылдық округі аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 0,4834 га, ұзындығы (4,863 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
14. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" (БСН:210540038761) мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Ескі Иқан ауылдық округі Ескі Иқан елді мекені аумағынан "ауыз су жүйесі үшін" жалпы алаңы 6,1689 га, ұзындығы (61,689 км) жер учаскесін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
15. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жұмыстарын жүргізу барысында бүлінген жерлерді қалпына келтіру жүктелсін.
16. Қаулының орындалуын бақылау Сауран ауданы әкімінің орынбасары Е.Жанғазиевке жүктелсін.
17. Осы қаулыға қол қойылған уақыттан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сауран ауданының әкімі М. Таңғатаров