О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 25 декабря 2024 год № 110 "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2024 года № 209. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №110 следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 123 740 тысяч тенге:
налоговые поступления – 62 155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 11 098 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 487 тысяч тенге;
2) затраты – 131 816 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 076 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 076 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 076 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 114 249 тысяч тенге:
налоговые поступления – 40 030 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 14 531 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 688 тысяч тенге;
2) затраты – 138 369 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 120 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 24 120 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 107 797 тысяч тенге:

Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 110 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 209 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №110 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 123 740 мың теңге:
салықтық түсімдер – 62 155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 098 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 50 487 мың теңге;
2) шығындар – 131 816 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 076 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 076 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 076 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жүйнек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 114 249 мың теңге:
салықтық түсімдер – 40 030 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 531 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 59 688 мың теңге;
2) шығындар – 138 369 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 120 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 120 мың теңге.".
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қарашық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 107 797 мың теңге:

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
150
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
150
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Погашение бюджетных кредитов
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
-8 076
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
8 076
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
8
Используемые остатки бюджетных средств
8 076
01
Остатки бюджетных средств
8 076
1
Свободные остатки бюджетных средств
8 076
Приложение 2 к решению
маслихата района Сауран
от "24" декабря 2024 года №209
Приложение 13 к решению
маслихата района Сауран
от "25" декабря 2023 года №110
Бюджет сельского округа Жуйнек на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
150
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
150
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-8 076
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
8 076
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
8 076
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
8 076
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
8 076
Сауран аудандық мәслихатының
2024 жылғы "24"
желтоқсандағы
№209 шешіміне 2-қосымша
Сауран аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25"
желтоқсандағы
№110 шешіміне 13-қосымша
2024 жылға арналған Жүйнек ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3