Об установлении публичного сервитута
Решение акима сельского округа Шага акимата района Сауран Туркестанской области от 26 марта 2024 года № 93
В соответствии сос статьями 19 и 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Шагинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года для дирекции управления проектами – филиала акционерного общества "КазахТелеком" на земельный участок площадью 0,0246 га на проведение волоконно-оптических линий связи для общеобразовательной средней школы имени Ә.Сығай по адресу ул.Шымкент 3В.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шага Ы.Жуманов

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң Шаға ауылдық округ әкімінің 2024 жылғы 26 наурыздағы № 93 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19 және 69 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес Шаға ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сауран ауданы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның ХХХ жылдығы ауылы Шымкент көшесі, 3В құрылыс мекен жайда орналасқан Ә. Сығай атындағы жалпы білім беретін мектебіне "талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін" жалпы алаңы 0,0246 га (246 ш.м.) жер теліміне "ҚазақТелеком" акционерлік қоғамының филиалы – жобаларды басқару дирекциясына 3 (жыл) мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырымда қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шаға ауылдық округі әкiмi Ы.Жуманов