О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8/2-VIII "О Глубоковском районном бюджете на 2024- 2026 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2024 года № 10/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8/2-VIII "О Глубоковском районном бюджете на 2024- 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Глубоковский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 506 622,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 540 015,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 222 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 561 073 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 338 312,2 тысяч тенге;
2) затраты – 10 994 793,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59 425 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 147 680 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 88 255 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 50 000 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 402 404,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - - 402 404,1 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 147 680 тысяч тенге;
погашение займов – 638 072 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 87 987,9 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 542 834 тысячи тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 247 348 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 295 486 тысяч тенге.
Распределение целевых текущих трансфертов бюджету района на 2024 год определяется постановлением Глубоковского районного акимата.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселков и сельских округов в сумме 1 522 727,9 тысяч тенге.
Распределение целевых трансфертов из районного бюджета бюджетам поселков и сельских округов определяется постановлением Глубоковского районного акимата.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/2-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 10/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024 - 2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/2-VIII шешіміне келісі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 506 622,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 540 015,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 561 073 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 338 312,2 мың теңге;
2) шығындар – 10 994 793,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59 425 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 147 680 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 88 255 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 50 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 50 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 402 404,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 402 404,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 147 680 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 638 072 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 87 987,9 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ағымдағы нысаналы трансферттер 542 834 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 247 348 мың теңге, облыстық бюджеттен 295 486 мың теңге ескерілсін.
2024 жылға арналған аудан бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу Глубокое аудандық әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер 1 522 727,9 мың теңге сомасында көзделсін.
Аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер бөлу Глубокое аудандық әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.