О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8/4-VIII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2024-2026 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2024 года № 13/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8/4-VIII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2024-2026 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 годв следующих объемах:
1) доходы – 55 502 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 552 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 950 тысяч тенге;
2) затраты – 56 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1034 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1034 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1034 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 45 950 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 45 932 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 919,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 84 836,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 159 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 924,5 тысяч тенге;
2) затраты – 211 542,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/4-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 маусымдағы № 13/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/4-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 502 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 950 мың теңге;
2) шығындар – 56 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 034 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 034 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 034 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 45 950 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 45 932 мың теңге ескерілсін.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203 919,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 84 836,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 159 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117 924,5 мың теңге;
2) шығындар – 211 542,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 622,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 622,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 622,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 117 924,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 74 тысяч тенге, из районного бюджета – 117 850,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 691,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 166,7 тысяч тенге;
2) затраты – 66 503,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 811,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 811,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 811,7 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 52 166,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 49 тысяч тенге, из районного бюджета – 52 117,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 652 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 226 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 702 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 724 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 622,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 622,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 622,9 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 117 924,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 74 мың теңге, аудандық бюджеттен – 117 850,5 мың теңге ескерілсін.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 691,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 166,7 мың теңге;
2) шығындар – 66 503,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1811,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 811,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 811,7 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 52 166,7 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 49 мың теңге, аудандық бюджеттен – 52 117,7 мың теңге ескерілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 652 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 226 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 702 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 724 мың теңге;

2) затраты – 85 628,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 976,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1976,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 976,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 58724 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 65 тысяч тенге, из районного бюджета – 58 659 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 227,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 333 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 257 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 637,9 тысяч тенге;
2) затраты – 100 901 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -673,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 673,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 91 637,9 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 23 тысяч тенге, из областного бюджета – 20 000 тысяч тенге, из районного бюджета – 71 614,9 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

2) шығындар – 85 628,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 976,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 976,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 976,8 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 58 724 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 65 мың теңге, аудандық бюджеттен – 58 659 мың теңге ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 227,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 257 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91 637,9 мың теңге;
2) шығындар – 100 901 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -673,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 673,1 мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 91 637,9 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 23 мың теңге, облыстық бюджеттен – 20 000 мың теңге, аудандық бюджеттен – 71 614,9 мың теңге енгізілсін.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

"15. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 308 601,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86 207 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 367 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 217 027,5 тысяч тенге;
2) затраты – 313 337,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 736 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4736 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 736 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 217 027,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 203 тысяч тенге, из районного бюджета – 216 824,5 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 157 187,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55 949 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1953 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 060,7 тысяч тенге;
2) затраты – 159 004 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 816,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1816,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 816,5 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 99 060,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 23 тысяч тенге, из районного бюджета – 99 037,7 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:

"15. 2024-2026 жылдарға орналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 308 601,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86 207 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 367 мың теңге;
трансферттер түсімі – 217 027,5 мың теңге;
2) шығындар – 313 337,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 736 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 736 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 736 мың теңге.";
16 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2024 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 217 027,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 203 мың теңге, аудандық бюджеттен – 216 824,5 мың теңге енгізілсін.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157 187,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 55 949 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 953 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 060,7 мың теңге;
2) шығындар – 159 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 816,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 816,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 816,5 мың теңге.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2024 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 99 060,7 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 23 мың теңге, аудандық бюджеттен 99 037,7 мың теңге енгізілсін.";
19 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"22. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 133 987,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 133 969,7 тысяч тенге.";
пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 870,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 801 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 262 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 807,5 тысяч тенге;
2) затраты – 72 309,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -439 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 439 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 439 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2024 целевые текущие трансферты в сумме 66 807,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 11 тысяч тенге, из районного бюджета – 66 796,5 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 690,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 119 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 99 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 472,7 тысяч тенге;
2) затраты – 85 387,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 697 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1697 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"22. 2024 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 133 987,7 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 133 969,7 мың теңге енгізілсін.";
23 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"23. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 870,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 801 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 262 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 807,5 мың теңге;
2) шығындар – 72 309,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -439 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 439 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 439 мың теңге.";
24 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2024 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 66 807,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 11 мың теңге, аудандық бюджеттен – 66 796,5 мың теңге енгізілсін.";
25 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"25. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 690,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 99 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 472,7 мың теңге;
2) шығындар – 85 387,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 697 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 697 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 697 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 48 472,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 11 тысяч тенге, из районного бюджета – 48 461,7 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 416,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 833 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 303,8 тысяч тенге;
2) затраты – 110 717,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 300,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1300,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 300,9 тысяч тенге.";
пункт 28 изложить в новой редакции:
"28. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2024 целевые текущие трансферты в сумме 86 303,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 86 285,8 тысяч тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 831 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 111 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 548 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 170 172 тысяч тенге;
2) затраты – 205 391 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 697 мың теңге.";
26 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2024 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 48 472,7 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 11 мың теңге, аудандық бюджеттен – 48 461,7 мың теңге енгізілсін.";
27 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 416,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 833 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86 303,8 мың теңге;
2) шығындар – 110 717,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1300,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 300,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 300,9 мың теңге.";
28 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2024 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 86 303,8 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 86 285,8 мың теңге енгізілсін.";
29 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201 831 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 111 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 548 мың теңге;
трансферттер түсімі – 170 172 мың теңге;
2) шығындар – 205 391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -3 560 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3560 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 560 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 170 172 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 170 154 тысяч тенге.";
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 124 840 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 756 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 994 тысяч тенге;
2) затраты – 125 994,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 154,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 154,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 154,6 тысяч тенге.";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 102 994 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из областного бюджета – 52 537 тысяч тенге, из районного бюджета – 50 439 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 820,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 587,5 тысяч тенге;
2) затраты – 100 803,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 560 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 560 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 560 мың теңге.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2024 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 170 172 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 170 154 мың теңге енгізілсін.";
31 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"31. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 124 840 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 756 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 994 мың теңге;
2) шығындар – 125 994,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 154,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 154,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 154,6 мың теңге.";
32 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. 2024 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 102 994 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, облыстық бюджеттен – 52 537 мың теңге, аудандық бюджеттен – 50 439 мың теңге енгізілсін.";
33 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 820,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153 мың теңге;
трансферттер түсімі – 82 587,5 мың теңге;
2) шығындар – 100 803,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

"34. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 82 587,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 23 тысяч тенге, из районного бюджета – 82 564,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

"34. 2024 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 82 587,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 23 мың теңге, аудандық бюджеттен – 82 564,5 мың теңге енгізілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.