О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2025-2027 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 19/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 19/2-VIII "О Глубоковском районном бюджете на 2025-2027 годы" Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 028 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 222 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 800 тысяч тенге;
2) затраты – 90 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 75 800 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 26 тысяч тенге, из районного бюджета – 75 774 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 251 319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 127 112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 054 тысяч тенге;
2) затраты – 251 319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 028 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 800 мың теңге;
2) шығындар – 90 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 75 800 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 26 мың теңге, аудандық бюджеттен – 75 774 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 251 319 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 127 112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 938 мың теңге;
трансферттер түсімі – 123 054 мың теңге;
2) шығындар – 251 319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 123 054 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 89 тысяч тенге, из районного бюджета – 122 965 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 836 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 063 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 394 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 379 тысяч тенге;
2) затраты – 55 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 41 379 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 61 тысяча тенге, из районного бюджета – 41 318 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 812 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 047 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 557 тысяч тенге;
2) затраты – 65 812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 123 054 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 89 мың теңге, аудандық бюджеттен – 122 965 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 836 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 063 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 394 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 379 мың теңге;
2) шығындар – 55 836 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
6. 2025 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 41 379 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 61 мың теңге, аудандық бюджеттен – 41 318 мың теңге сомасында ескерілсін.
7. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 812 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 047 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 557 мың теңге;
2) шығындар – 65 812 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
8. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 35 557 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 81 тысяча тенге, из районного бюджета – 35 476 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 195 376 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 074 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 182 174 тысяч тенге;
2) затраты – 195 376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
10. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 182 174 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 31 тысяча тенге, из областного бюджета в сумме – 120 000 тысяч тенге, из районного бюджета – 62 143 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 999 тысяч тенге;
2) затраты – 83 030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
8. 2025 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 35 557 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 81 мың теңге, аудандық бюджеттен – 35 476 мың теңге сомасында ескерілсін.
9. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 195 376 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 182 174 мың теңге;
2) шығындар – 195 376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
10. 2025 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 182 174 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, облыстық бюджеттен – 120 000 мың теңге аудандық бюджеттен – 62 143 мың теңге сомасында ескерілсін.
11. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 030 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 999 мың теңге;
2) шығындар – 83 030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
12. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 69 999 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 69 982 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 934 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 939 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 967 тысяч тенге;
2) затраты – 91 934 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 78 967 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 85 тысяч тенге, из районного бюджета – 78 882 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 448 896 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 112 898 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 333 769 тысяч тенге;
2) затраты – 448 896 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
12. 2025 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 69 999 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 69 982 мың теңге сомасында ескерілсін.
13. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 934 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78 967 мың теңге;
2) шығындар – 91 934 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
14. 2025 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 78 967 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 85 мың теңге, аудандық бюджеттен – 78 882 мың теңге сомасында ескерілсін.
15. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 448 896 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 112 898 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 208 мың теңге;
трансферттер түсімі – 333 769 мың теңге;
2) шығындар – 448 896 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
16. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 333 769 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 247 тысяч тенге, из районного бюджета – 333 522 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 137 985 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 65 933 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 283 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 769 тысяч тенге;
2) затраты – 137 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
18. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 70 769 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 31 тысяч тенге, из районного бюджета – 70 738 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 130 244 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 768 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 476 тысяч тенге;
2) затраты – 130 244 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
16. 2025 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 333 769 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 247 мың теңге, аудандық бюджеттен – 333 522 мың теңге сомасында ескерілсін.
17. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137 985 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 283 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70 769 мың теңге;
2) шығындар – 137 985 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
18. 2025 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 70 769 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, аудандық бюджеттен – 70 738 мың теңге сомасында ескерілсін.
19. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 130 244 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 768 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112 476 мың теңге;
2) шығындар – 130 244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
20. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 112 476 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 29 тысяч тенге, из районного бюджета – 112 447 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 385 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 877 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 118 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 390 тысяч тенге;
2) затраты – 106 385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
22. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 73 390 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 25 тысяч тенге, из районного бюджета – 73 365 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 782 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 397 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 211 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 174 тысяч тенге;
2) затраты – 110 782 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
20. 2025 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 112 476 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 29 мың теңге, аудандық бюджеттен – 112 447 мың теңге сомасында ескерілсін.
21. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 385 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 877 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 118 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73 390 мың теңге;
2) шығындар – 106 385 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
22. 2025 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 73 390 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 25 мың теңге, аудандық бюджеттен – 73 365 мың теңге сомасында ескерілсін.
23. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 782 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 211 мың теңге;
трансферттер түсімі – 106 174 мың теңге;
2) шығындар – 110 782 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
24. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 106 174 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 106 157 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 973 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 289 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 079 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 605 тысяч тенге;
2) затраты – 114 973 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
26. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 66 605 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 66 588 тысяч тенге.
27. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 545 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 023 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 608 тысяч тенге;
2) затраты – 110 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
24. 2025 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 106 174 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 106 157 мың теңге сомасында ескерілсін.
25. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 289 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 079 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 605 мың теңге;
2) шығындар – 114 973 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
26. 2025 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 66 605 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 66 588 мың теңге сомасында ескерілсін.
27. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 545 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 023 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 608 мың теңге;
2) шығындар – 110 545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
28. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 77 608 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 25 тысяч тенге, из районного бюджета – 77 583 тысяч тенге.
29. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 241 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 45 006 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 607 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 628 тысяч тенге;
2) затраты – 131 241 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
30. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 82 628 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 90 тысяч тенге, из районного бюджета – 82 538 тысяч тенге.
31. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 820 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 736 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 062 тысяч тенге;
2) затраты – 111 820 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
28. 2025 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 77 608 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 25 мың теңге, аудандық бюджеттен – 77 583 мың теңге сомасында ескерілсін.
29. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 131 241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 45 006 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 607 мың теңге;
трансферттер түсімі – 82 628 мың теңге;
2) шығындар – 131 241 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
30. 2025 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 82 628 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 90 мың теңге, аудандық бюджеттен – 82 538 мың теңге сомасында ескерілсін.
31. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 820 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 736 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84 062 мың теңге;
2) шығындар – 111 820 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
32. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 84 062 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 26 тысяч тенге, из районного бюджета – 84 036 тысяч тенге.
33. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 640 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 276 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 931 тысяч тенге;
2) затраты – 118 640 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
32. 2025 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 84 062 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 26 мың теңге, аудандық бюджеттен – 84 036 мың теңге сомасында ескерілсін.
33. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 640 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 276 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93 931 мың теңге;
2) шығындар – 118 640 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
34. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 93 931 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 32 тысяч тенге, из районного бюджета – 93 899 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
34. 2025 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 93 931 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 32 мың теңге, аудандық бюджеттен – 93 899 мың теңге сомасында ескерілсін.