О бюджетах поселков, сел и сельских округов Глубоковского района на 2025-2027 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 19/4-VIII
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII ( вводится в действие с 01.01.2025).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 19/2-VIII "О Глубоковском районном бюджете на 2025-2027 годы" Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Алтайский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 885 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 222 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 657 тысяч тенге;
2) затраты – 96 804 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 919 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 919 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете села Алтайский на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 80 657 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 26 тысяч тенге, из районного бюджета – 80 631 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер, ауылдар мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/4-VIII шешімі
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/2-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 885 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 657 мың теңге;
2) шығындар – 96 804 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 919 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 919 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Алтайский ауылының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 80 657 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 26 мың теңге, аудандық бюджеттен – 80 631 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 283 728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 127 112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 155 463 тысяч тенге;
2) затраты – 290 266,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 538,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 155 463 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 89 тысяч тенге, из районного бюджета – 155 374 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 217,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 063 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 394 тысяч тенге;
поступления трансфертов 42 760,5 тысяч тенге;
2) затраты – 59 648,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 431,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 431,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 431,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

1) кірістер – 283 728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 127 112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 938 мың теңге;
трансферттер түсімі – 155 463 мың теңге;
2) шығындар – 290 266,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 538,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538,3 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 155 463 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 89 мың теңге, аудандық бюджеттен – 155 374 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 217,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 063 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 394 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 760,5 мың теңге;
2) шығындар – 59 648,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2431,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 431,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 431,3 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 42 760,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 61 тысяча тенге, из районного бюджета – 42 699,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 972,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 047 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 717,8 тысяч тенге;
2) затраты – 73 950,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 977,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 977,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 977,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 38 717,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 81 тысяча тенге, из районного бюджета – 38 636,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
9. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 195,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 549 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 198 518,5 тысяч тенге;
2) затраты – 212 669,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

6. 2025 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 42 760,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 61 мың теңге, аудандық бюджеттен – 42 699,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 972,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 047 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 717,8 мың теңге;
2) шығындар – 73 950,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 977,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 977,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 977,6 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2025 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 38 717,8 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 81 мың теңге, аудандық бюджеттен – 38 636,8 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 195,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 549 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 198 518,5 мың теңге;
2) шығындар – 212 669,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 474,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 474,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 474,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
10. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 198 518,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 31 тысяча тенге, из областного бюджета – 120 000 тысяч тенге, из районного бюджета – 78 487,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
11. Утвердить бюджет села Верхнеберезовский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 401,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 370,5 тысяч тенге;
2) затраты – 85 294,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -892,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 892,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 892,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Учесть в бюджете села Верхнеберезовский на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 71 370,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 71 353,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер –- 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 474,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 474,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 474,3 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2025 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 198 518,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, облыстық бюджеттен – 120 000 мың теңге аудандық бюджеттен – 78 487,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 401,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 370,5 мың теңге;
2) шығындар – 85 294,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 892,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 892,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 892,8 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2025 жылға арналған Верхнеберезовский ауылының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 71 370,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 71 353,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

используемые остатки бюджетных средств – 5 954,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
16. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 399 144,1 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 247 тысяч тенге, из районного бюджета – 398 897,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
17. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 163 335 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 933 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 283 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 119 тысяч тенге;
2) затраты – 168 683,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 348,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 348,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 348,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
18. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 71 119 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 31 тысяч тенге, из районного бюджета – 71 088 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
19. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 823,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 768 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 954,4 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2025 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 399 144,1 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 247 мың теңге, аудандық бюджеттен – 398 897,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163 335 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 90 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 283 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 119 мың теңге;
2) шығындар – 168 683,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 348,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 348,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 348,3 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2025 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 71 119 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, аудандық бюджеттен – 71 088 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 823,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 768 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1676,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 676,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 676,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
26. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 66 871 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 66 854 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
27. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 708,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 023 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 771,4 тысяч тенге;
2) затраты – 117 187,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 478,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 478,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 478,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
28. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 81 771,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 25 тысяч тенге, из районного бюджета – 81 746,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 28 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
29. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 676,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 676,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 676,9 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2025 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 66 871 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 66 854 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 708,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 023 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 771,4 мың теңге;
2) шығындар – 117 187,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 478,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 478,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 478,8 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2025 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 81 771,4 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 25 мың теңге, аудандық бюджеттен – 81 746,4 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 1 237,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
34. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 93 525,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 32 тысяч тенге, из районного бюджета – 93 493,3 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 237,2 мың теңге.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2025 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 93 525,3 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 32 мың теңге, аудандық бюджеттен – 93 493,3 мың теңге сомасында ескерілсін.

Сноска. Пункт 34 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.05.2025 № 23/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
35. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Глубоковского районного маслихата А. Калигожин
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 19/4-VIII
Бюджет села Алтайский Глубоковского района на 2025 год

Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 06.05.2025 № 23/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
35. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое аудандық мәслихатының төрағасы А. Калигожин
Глубокое аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 19/4-VIII шешіміне
1 қосымша
2025 жылға арналған Глубокое ауданы Алтайский ауылының бюджеті