О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 01-03/VIII-17-3 "О бюджете города Зайсан Зайсанского района на 2024-2026 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 мая 2024 года № VIII-23-2
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете города Зайсан Зайсанского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №01-03/VIII-17-3 следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Зайсан Зайсанского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы - 453 657,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 353 605,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 750,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 515,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 787,4 тысяч тенге;
2)затраты - 454 689,8 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1032,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 032,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 032,4 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель сессии Е. Загипаров
Приложение
к решению Зайсанского
районного маслихата

Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті туралы" № 01-03/VIII-17-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 мамырдағы № VIII-23-2 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №01-03/VIII-17-3 шешіміне мынадай өзгерістеренгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 453 657,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 353 605,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 750,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 515,0 мың теңге;
трансферттердіңтүсімдері –68 787,4мыңтеңге;
2) шығындар - 454 689,8мыңтеңге;
3) таза бюджеттіккредиттеу– 0,0 мыңтеңге, соның ішінде:
бюджеттіккредиттер– 0,0 мыңтеңге;
бюджеттіккредиттердіөтеу – 0,0 мыңтеңге;
4) қаржыактивтеріменжасалатыноперацияларбойынша сальдо – 0,0 мыңтеңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 032,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 032,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 032,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының