О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 28 декабря 2023 года № 10/2-VIII "О бюджете города Алтай на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 30 июля 2024 года № 18/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете города Алтай на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 10/2-VIII следующие изменения и дополнение:
пункты 1, 2-1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алтай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
доходы – 953744,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 589407,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3950,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 330387,3 тысяч тенге;
2) затраты – 963288,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9544,5 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9544,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9544,5 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2024 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 36079,3 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2024 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 294294,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай

Алтай ауданының мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10/2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 шілдедегі № 18/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №10/2-VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1, 2-1 – тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 953744,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 589407,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 330387,3 мың теңге;
2) шығындар – 963288,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9544,5 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9544,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9544,5 мың теңге.
2-1. 2024 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 36079,3 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
аталған шешім мынадай мазмұндағы 2-2 тармақпен толықтырылсын:
"2-2. 2024 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен 294294,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының мәслихатының