О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 28 декабря 2023 года № 10/8-VIII "О бюджете Малеевского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2024 года № 23/8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Малеевского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 10/8-VIII следующие изменения:
пункты 1, 3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Малеевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 117967,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20734,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97233,2 тысяч тенге;
2) затраты – 119796,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1829,1 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1829,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1829,1 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2024 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 78738,2 тыс.тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.

Алтай ауданының мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10/8-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 23/8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10/8-VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117967,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20734,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97233,2 мың теңге;
2) шығындар – 119796,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1829,1 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1829,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1829,1 мың теңге.
3. 2024 жылға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 78738,2 мың теңге сомада трансферттен көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.