О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 10/143-VIIІ "О бюджете Катон-Карагайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2024 года № 16/217-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Катон-Карагайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 10/143-VIІI следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы –438107,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –40371,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –3500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 394236,0 тысяч тенге;
2) затраты –460577,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –-22470,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –22470,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге
используемые остатки бюджетных средств –22470,7 тысяч тенге.
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 10/143–VIII "2024-2026 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 16/217-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2024-2026 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 10/143–VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 438107,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 40371,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3500,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 394236,0 мың теңге;
2) шығындар – 460577,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22470,7мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22470,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –22470,7мың теңге.
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.