О бюджете Коробихинского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 24/278-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 20 декабря 2024 года №23/267-VIII "О бюджете Катон-Карагайского района на 2025-2027 годы" Катон –Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коробихинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 937,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 175,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 762,0 тысяч тенге;
2) затраты – 83 937,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсанағы № 24/278-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, Катонқарағай ауданының мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №23/267-VIII "Катонқарағай ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер –  83 937,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 11 175,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi  – 72 762,0 мың теңге;
2) шығындар –  83 937,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мыңтеңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 27 декабря 2024 г.

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.".
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы