О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно Казахстанской области от 26 декабря 2023 года № 11/2-VIII "О бюджете Тарбагатайского района на 2024 - 2026 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 июля 2024 года № 16/15-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Тарбагатайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 11/2-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 517 219,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 533 029,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 963,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 983 227,1 тысяч тенге;
2) затраты – 6 452 671,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 123 812,0тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 158 756,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 944,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 059 264,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 059 264,3 тысяч тенге;
поступление займов – 993 638,0 тысяч тенге;
погашение займов – 34 944,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 100 570,3 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/2-VIII "Тарбағатай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 шілдедегі № 16/15-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №11/2-VIII "Тарбағатай ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 517 219,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 533 029,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 963,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 983 227,1 мың теңге;
2) шығындар – 6 452 671,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 123 812,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 158 756,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 944,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 059 264,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 059 264,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 993 638,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 944,0 мың теңге;бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 100 570,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

199 889,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
80 888,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
84 963,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59 613,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59 613,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 153,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
673,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 787,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 515 403,0
1
Жилищное хозяйство
1 098 957,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 098 957,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
250 325,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12 750,0
035
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 000,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
834 882,0
2
Коммунальное хозяйство
395 430,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
395 430,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
32 037,0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
236 675,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
126 718,0
3
Благоустройство населенных пунктов
21 016,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21 016,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
21 016,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
690 911,1
1
Деятельность в области культуры
369 874,4
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

199 889,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
80 888,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
84 963,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59 613,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59 613,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 153,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
673,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 787,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 515 403,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 098 957,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
1 098 957,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
250 325,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12 750,0
035
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 000,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
834 882,0
2
Коммуналдық шаруашылық
395 430,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
395 430,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
32 037,0
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
236 675,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
126 718,0
3
Елді-мекендерді көркейту
21 016,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
21 016,0
018
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
21 016,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
690 911,1
1
Мәдениет саласындағы қызмет
369 874,4
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі