О внесении изменений в решение маслихата района Самар от 28 декабря 2023 года № 9-4/VIII "О бюджете сельских округов района Самар на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 18 июня 2024 года № 13-3/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Самар "О бюджете сельских округов района Самар на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 9-4/VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет сельского округа Аккала на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 158 025,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 350,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 650,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 151 025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 165 240,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 215,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –7 215,1 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 106 353,0 тысяч тенге."
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Бастаушинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 221,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115 221,6 тысяч тенге;
2) затраты – 120 750,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Самар ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-4/VIII "2024-2026 жылдарға арналған Самар ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 18 маусымдағы № 13-3/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Самар ауданы мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Самар ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-4/VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158 025,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 350,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 650,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 151 025,0 мың теңге;
2) шығындар – 165 240,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 215,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 215,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 215,1 мың теңге."
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған Аққала ауылдық округі бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 106 353,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін."
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Бастаушы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 221,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 115 221,6 мың теңге;
2) шығындар – 120 750,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 820,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 820,6 тысяч тенге."
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 102 630,3 тысяч тенге."
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Миролюбовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 920,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 090,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 830,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54 418,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 498,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 498,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 498,4 тысяч тенге."
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 13 460,0 тысяч тенге".
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет Палатцынского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 937,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110 937,4 тысяч тенге;
2) затраты – 114 606,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 669,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 669,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 820,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 820,6 мың теңге."
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024 жылға арналған Мариногорка ауылдық округі бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 102 630,3 мың теңге мөлшерінде ескерілсін."
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2024-2026 жылдарға арналған Миролюбовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 920,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 090,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 50 830,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 418,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 498,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 498,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 498,4 мың теңге."
14 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2024 жылға арналған Миролюбовка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 13 460,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін."
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2024-2026 жылдарға арналған Палатцы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 112 937,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 110 937,4 мың теңге;
2) шығындар – 114 606,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 669,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 669,0 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 669,0 тысяч тенге."
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 66 816,4 тысяч тенге."
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 491 113,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 021,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 457 092,2 тысяч тенге;
2) затраты – 507 500,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 387,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 387,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 387,6 тысяч тенге."
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Самарского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 385 042,2 тысяч тенге."
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет Сарыбельского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 235,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 900,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103 935,0 тысяч тенге;
2) затраты – 107 264,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29,5 тысяч тенге."
пункт 23 изложить в новой редакции:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 669,0 мың теңге."
17 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2024 жылға арналған Палатцы ауылдық округі бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 66 816,4 мың теңге мөлшерінде ескерілсін."
19 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 2024-2026 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 491 113,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 34 021,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 457 092,2 мың теңге;
2) шығындар – 507 500,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 387,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 387,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 387,6 мың теңге."
20 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2024 жылға арналған Самар ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 385 042,2 мың теңге мөлшерінде ескерілсін."
22 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2024-2026 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 107 235,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 103 935,0 мың теңге;
2) шығындар – 107 264,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29,5 мың теңге."
23 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"23. Учесть в бюджете Сарыбелского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 61 217,0 тысяч тенге."
приложение № 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Самар Г. Шаймарданова
Приложение 1 к решению
маслихата района Самар

"23. 2024 жылға арналған Сарыбел ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 61 217,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін."
көрсетілген шешімнің № 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданы мәслихатының төрағасы Г. Шаймарданова
Самар ауданы мәслихатының