О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 12 июля 2024 года № 4/32-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 326773,0 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55331,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 271442,0 тысяч тенге;
2) расходы – 335773,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 шілдедегі № 4/32-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 326773,0 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 55331,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi  – 271 442,0 мың теңге;
2) шығындар –  335 773,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -9000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге
используемые остатки бюджетных средств – 9000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 04.12.2024 № 8/77-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9000,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 04.12.2024 № 8/77-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).