Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 12 шілдедегі 4/31-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 7/58-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихатының № 4/31–VІII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, тиісінше соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123631,0 оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4583,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 119048,0 мың теңге;
2) шығындар - 125931,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың
теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2300,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2300,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 12 июля 2024 года № 4 /31-VІІІ "О бюджете Солоновского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2024 года № 7/58-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Солоновского сельского округа на 2024-2026 годы" от 12 июля 2024 года № 4 /31-VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Солоновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 123631,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4583,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 119048,0 тысяч тенге;
2) затраты – 125931,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2300,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2300,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2300,0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының төрағасы Ж.Сыдыкова
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2024 жылғы 11 қарашадағы
№7/58-VIII шешіміне
қосымша
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2024 жылғы 12 шілдедегі

используемые остатки бюджетных средств – 2300,0 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Үлкен Нарын Ж. Сыдыкова
Приложение к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 11 ноября 2024 года
№ 7/ 58-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 12 июля 2024 года