Марқакөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2024 жылғы 11 шілдедегі № 7/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.07. 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына негізінде, Марқакөл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Марқакөл ауданының Марқакөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –1521039,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –8337,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 60,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –1512642,3 мың теңге;
2) шығындар –304377,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1082,3 мың теңге;

О бюджете Маркакольского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2024 года № 7/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.07.2024.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа района Марқакөлна 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –1521039,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -8337,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 60,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –1512642,3 тысяч тенге;
2) затраты –304377,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1082,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1082,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары –1082,3 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 1082,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 24.12.2024 № 17/2-VIII шешімімен (01.07.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1082,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -1082,3 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств -1082,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 24.12.2024 № 17/2-VIII (вводится в действие с 01.07.2024).