О внесении изменений в решение маслихата района Марқакөл от 11 июля 2024 года № 7/4-VIII "О бюджете Калжырского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2024 года № 17/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Марқакөл "О бюджете Калжырского сельского округа на 2024-2026 годы" от 11июля 2024 года № 7/4-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Калжырского сельского округа района Марқакөл на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 33692,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -3323,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 30369,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36129,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2437,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2437,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2437,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 2437,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указонному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Қалжыр ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Марқакөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 11 шілдедегі № 7/4-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 17/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Марқакөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 11 шілдедегі №7/4-VIII "Қалжыр ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1.Марқакөл ауданының Қалжыр ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 33692,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3323,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 30369,0 мың теңге;
2) шығындар – 36129,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2437,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2437,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2437,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 2437,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.