О бюджете Тоскаинского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 19/5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тоскаинского сельского округа района Марқакөл на 2025-2027 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 73846,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3360,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -70486,0 тысяч тенге;
2) затраты – 75694,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1848,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1848,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1848,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 1848,5 тысяч тенге.

Төсқайың ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Марқакөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданының Төсқайың ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73846,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 70486,0 мың теңге;
2) шығындар – 75694,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1848,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1848,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1848,5 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары –1848,5 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 29.04.2025 № 22/6-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Тоскаинского сельского округа объем трансфертов, передаваемый из районного бюджета в бюджет Тоскаинского сельского округа на 2025 год в сумме 70486,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Марқакөл М. Калелов
Приложение 1 к решению
маслихата района Марқакөл

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 29.04.2025 № 22/6-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Төсқайың ауылдық округінің бюджетіне берілген трансферт көлемі 2025 жылға 70486,0 мың теңге сомасында Төсқайың ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Марқакөл ауданы мәслихатының төрағасы М. Калелов
Марқакөл ауданы мәслихатының