О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 7-2 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2024 года № 17-3
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №7-2 "О городском бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 281 989 тысяч тенге:
налоговые поступления – 37 195 047 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 366 136 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 694 620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 026 186 тысяч тенге;
2) затраты – 71 137 121 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -343 361 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 343 361 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 511 771 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 511 771 тысяча тенге:
поступления займов – 13 185 136 тысяч тенге;
погашение займов – 8 529 081 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 855 716 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в городском бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджетам поселков, сельского округа выделяемые за счет средств республиканского, областного и городского
бюджетов в общей сумме 4 262 001 тысяча тенге. Распределение указанных сумм бюджетам поселков, сельского округа осуществляется на основании постановления акимата города Уральска.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в размере 5 716 179 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 11 декабря 2024 года №17-3
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 22 декабря 2023 год № 7-2
Городской бюджет на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 7-2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 шешімі
Орал қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №7-2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 281 989 мың теңге:
салықтық түсімдер – 37 195 047 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 366 136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 694 620 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 026 186 мың теңге;
2) шығындар – 71 137 121 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -343 361 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 343 361 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 511 771 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 511 771 мың теңге:
қарыздар түсімі – 13 185 136 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 529 081 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 855 716 мың теңге.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2024 жылға арналған қалалық бюджетте кенттер, ауылдық округ бюджеттеріне республикалық, облыстық және қалалық бюджеттер қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы және даму трансферттердің жалпы сомасы 4 262 001 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін. Аталған сомаларды кенттер, ауылдық округ бюджеттеріне бөлу Орал қаласы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2024 жылға арналған жергілікті атқарушы органдарының резерві 5 716 179 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е.Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2024 жылғы 11 желтоқсаңдағы
№ 17-3 шешіміне қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсаңдағы
№ 7-2 шешіміне 1 - қосымша
2024 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы