О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2024 года № 13-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 11-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 433 115 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 549 542 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 650 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 852 423 тысячи тенге;
2) затраты – 6 546 031 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 91 589 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 282 438 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 190 849 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 204 505 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204 505 тысяча тенге:
поступление займов – 282 438 тысячи тенге;
погашение займов – 190 849 тысяч тенге;

Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 13-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 433 115 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 549 542 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 852 423 мың теңге;
2) шығындар – 6 546 031 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 91 589 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 282 438 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 190 849 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 204 505 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 204 505 мың теңге:
қарыздар түсімі – 282 438 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 190 849 мың теңге;

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
65493
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
55493
002
Создание информационных систем
0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
015
Капитальные расходы государственного органа
0
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
1039367
1
Автомобильный транспорт
1034367
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1034367
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
83130
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
26744
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
924493
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5000
13
Прочие
708918
9
Прочие
708918
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
393565
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
10000
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
383565
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53696
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
53696
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
65493
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
55493
002
Ақпараттықжүйелерқұру
0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
0
12
Көлік және коммуникация
1039367
1
Автомобиль көлігі
1034367
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1034367
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
83130
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
26744
051
Көлік инфрақұрылымның басым жобаларын іске асыру
924493
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5000
13
Басқалар
708918
9
Басқалар
708918
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
393565
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10000
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
383565
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53696
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
53696
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі