О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-7 "О бюджете Жаксыбайского сельского округа Жанибекского района на 2024–2026 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2024 года № 17-5
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 27декабря 2023 года № 15-7 "О бюджете Жаксыбайского сельского округа Жанибекского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаксыбайского сельского округа Жанибекского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 615 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 973 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 107 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 535 тысяч тенге;
2) затраты – 44 725 тысячитенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110 тысячитенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-7 "2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 наурыздағы № 17-5 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-7 "2024–2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 615 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 107 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 535 мың теңге;
2) шығындар – 44 725 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.