О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12-11 "О бюджете Жанажолского сельского округа Казталовского района на 2024-2026 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 февраля 2024 года № 14-11
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12 - 11 "О бюджете Жанажолского сельского округа Казталовского района на 2024 - 2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 266 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 542 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 724 тысячи тенге;
2) затраты – 42 587 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 321 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 321 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 321 тысяча тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение к решению
Казталовского районного
маслихата

Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-11 "2024-2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 ақпандағы № 14-11 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12 - 11 "2024 - 2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын :
"1. 2024 –2026 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42 266 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 542 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 724 мың теңге;
2) шығындар – 42 587 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 321 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 321 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 321 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының