О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12–13 "О бюджете Коктерекского сельского округа Казталовского района на 2024-2025 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 мая 2024 года № 18-13
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 27 декабря 2023 года №12 - 13 "О бюджете Коктерекского сельского округа Казталовского района на 2024 - 2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Коктерекского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 417 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 291 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 47 126 тысяч тенге;
2) затраты – 56 550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 133 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 133 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 133 тысячи тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С.Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 23 мая 2024 года №18 – 13
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 12 – 13
Бюджет Коктерекского сельского округа на 2024 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12–13 "2024-2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Көктерек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 мамырдағы № 18-13 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №12 - 13 "2024 - 2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Көктерек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Көктерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 417 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 47 126 мың теңге;
2) шығындар – 56 550 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 133 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 133 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 133 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 мамырдағы
№ 18 – 13 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 12 – 13 шешіміне № 1 қосымша
2024 жылға арналған Көктерек ауылдық округінің бюджеті
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы