О бюджете Жанажолского сельского округа Казталовского района на 2025-2027 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 26-11
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 908 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 685 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 46 223 тысячи тенге;
2) затраты – 51 908 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге."
2. Поступления в бюджет Жанажолского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 25 - 2 "О районном бюджете на 2025 - 2027 годы".
3. Учесть в бюджете Жанажолского сельского округа на 2025 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 35 137 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Казталов ауданының Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-11 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің  бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 51 908 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 685 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 46 223 мың теңге;
2) шығындар – 51 908 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Жанажол ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25 - 2 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2025 жылға арналған Жанажол ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 35 137 мың теңге ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата поручить ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение 1 к решению
Казталовского районного
маслихата
от 25 декабря 2024 года № 26 - 11
Бюджет Жанажолского сельского округа на 2025 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 26–11 шешіміне № 1 қосымша
2025 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы