Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 2-1 "Қаратөбе ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 қарашадағы № 19-3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 2-1 "Қаратөбе ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мендешов

О признании утратившими силу решение Каратобинского районного маслихата от 6 апреля 2023 года № 2-1 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Каратобинскому району на 2023-2024 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 ноября 2024 года № 19-3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратобинского районного маслихата от 6 апреля 2023 года № 2-1 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Каратобинскому району на 2023-2024 годы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Мендешов