О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 15-3 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2024 года года № 17-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 15-3 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 298 085 тысяч тенге:
налоговые поступления – 934 351 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 10 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – – 3 341 534 тысячи тенге;
2) затраты – 4 444 635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 825 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 155 064 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 75 239 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 226 375 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226 375 тысяч тенге;
поступление займов – 155 064 тысячи тенге;
погашение займов – 75 239 тысяч тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-3 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 ақпандағы № 17-7 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №15-3 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 298 085 мың теңге:
салықтық түсімдер – 934 351 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 341 534 мың теңге;
2) шығындар – 4 444 635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 825 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 155 064 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 75 239 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 226 375 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226 375 мың теңге;
қарыздар түсімі – 155 064 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 75 239 мың теңге;