О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 16-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2024 года № 26-3
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 16-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
приложение 1 указанного решение изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-3 "2024-2026 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 желтоқсандағы № 26-3 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №16-3 "2024-2026 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.