О бюджете Жетикульского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2024 года № 28-6.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жетикульского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 815 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 061 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 754 тысячи тенге;
2) затраты – 45 123 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына,Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 815 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 061 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 754 мың теңге;
2) шығындар – 45 123 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 3 308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 3 308 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 308 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.05.2025 № 31-21 (вводится в действие с 01.01.2025).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 3 308 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 308 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 19.05.2025 № 31-21 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа еңгізіледі).

2. Поступления в бюджет Жетикульского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025-2027 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы".
3. Предусмотреть в бюджете Жетикульского сельского округа на 2025 год поступления субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 37 954 тысячи тенге.

2. 2025 жылға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2025-2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2025 жылға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 37 954 мың теңге көлемінде көзделсін.