Об установлении за счет средств местного бюджета стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 августа 2024 года № 26-4
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.09.2024.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.  Установить за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки в размере 30 процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики Таскалинского района, финансируемых из местного бюджета, в порядке и на условиях, определенных акиматом Таскалинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 сентябрь 2024 года.
Председатель маслихата Ж.Бисенгалиева

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 тамыздағы № 26-4 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.09.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданының әкімдігі айқындаған тәртібі мен шарттарында Тасқала ауданының ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына 30 пайыз мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қыркүйегінен бастап күшіне енеді.
Мәслихат төрағасы Ж.Бисенғалиева