О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2024-2026 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 мая 2024 года № 15-2
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксогумского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 610 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 43 210 тысяч тенге;
2) затраты – 47 184 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 574 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 574 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 574 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Богдановского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 903 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 870 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 52 933 тысячи тенге;
2) затраты – 57 967 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 064 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 064 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 064 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 мамырдағы № 15-2 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақсоғым ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 610 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 43 210 мың теңге;
2) шығындар – 47 184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 574 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 574 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 574 мың теңге.";
5- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Богдановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 903 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 870 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 52 933 мың теңге;
2) шығындар – 57 967 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 064 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 064 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 064 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 421 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 421 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 421 тысяча тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 567 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 440 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 43 127 тысяч тенге;
2) затраты – 47 762 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 195 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 195 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 195 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 10, 13, 16, 22, 28, 34, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского районного
маслихата
от 14 мая 2024 года № 15-2
Приложение 1
к решению Теректинского районного
маслихата
от 22 декабря 2023 года № 11-2
Бюджет Акжаикского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 421 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 421 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 421 мың теңге.";
15- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 43, 44 және 45-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 567 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 43 127 мың теңге;
2) шығындар – 47 762 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 195 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 195 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 195 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 22, 28, 34, 40, 43 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 14 мамырдағы
№ 15-2 шешіміне
1-қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 11-2 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы