О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2024-2026 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 июня 2024 года № 16-2
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 11-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 907 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 723 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 91 984 тысячи тенге;
2) затраты – 108 164 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 257 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 257 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 257 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Подстепновского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 262 тысячи тенге:
налоговые поступления – 51 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 82 962 тысячи тенге;
2) затраты – 160 365 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 103 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 103 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 103 тысячи тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:

Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 маусымдағы № 16-2 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102 907 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 723 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 91 984 мың теңге;
2) шығындар – 108 164 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 257 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 257 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 257 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Подстепный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 262 мың теңге:
салықтық түсімдер – 51 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 82 962 мың теңге;
2) шығындар – 160 365 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 103 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 103 мың теңге.";
12- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 421 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 421 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 421 тысяча тенге.";
приложения 1, 22, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиевэ
Приложение 1 к решению
Теректинского районного
маслихата
от 18 июня 2024 года № 16-2
Приложение 1 к решению
Теректинского районного
маслихата
от 22 декабря 2023 года № 11-2
Бюджет Акжаикского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 421 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 421 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 421 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 22, 34, 37, 40 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 18 маусымдағы
№ 16-2 шешіміне
1-қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 11-2 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы