О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 8С-31-5 "О бюджете Жалтырского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 18 февраля 2025 года № 8С-33-7
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Жалтырского сельского округа на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 8С-31-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 205401) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2025 – 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 112448,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 79803 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 277 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32368,8 тысяч тенге;
2) затраты – 113147,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -698,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 698,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.

Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-5 "2025-2027 жылдарға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 ақпандағы № 8С-33-7 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205401 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Жалтыр ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112448,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 79803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 277 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32368,8 мың теңге;
2) шығындар – 113147,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -698,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.