О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-32/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 22 апреля 2025 года № 8С-36/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-32/2 следующие изменения и дополнения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы - 220 000 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 165 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 000 тысяч тенге;
2) затраты – 223 850,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3 850,1) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;";
пункт 1 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 850,1 тысяч тенге.";
подпункты 2), 5), 6) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 173 660,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-23 660,3) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;";
пункт 2 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 660,3 тысяч тенге.";
подпункты 2), 5), 6) пункта 3 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 185 000,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-15 000,6) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;";
пункт 3 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 000,6 тысяч тенге.";
подпункты 2), 5), 6) пункта 4 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 53 423,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-632,5) тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;";
пункт 4 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 632,5 тысяч тенге.";
подпункты 2), 5), 6) пункта 5 изложить в новой редакции:

Шортанды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-32/2 "2025-2027 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 сәуірдегі № 8С-36/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-32/2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 85-бабының 3-тармағына, 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 220 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 165 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 000 мың теңге;
2) шығындар – 223 850,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3 850,1) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;";
1 тармақ келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 850,1 мың теңге.";
2 тармақтың 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 173 660,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-23 660,3) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;";
2 тармақ келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23 660,3 мың теңге.";
3 тармақтың 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 185 000,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-15 000,6) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;";
3 тармақ келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 000,6 мың теңге.";
4 тармақтың 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 53 423,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-632,5) мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;";
4 тармақ келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 632,5 мың теңге.";
5 тармақтың 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын: