"О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 8С-26/9 "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2025-2027 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28 марта 2025 года № 8С-28/4
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 8С-26/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205714) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Бурабай Бурабайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 275200,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 241836,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13364,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 343118,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/9 "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 8С-28/4 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихаынтың "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205714 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 275200,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 241836,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13364,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20000,0 мың теңге;
2) шығындар – 343118,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -67918,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67918,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67918,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67918,4 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешіміне 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нұрпанова
Бурабай аудандық
мәслихатының