"О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 242 "Об утверждении бюджета города Алга на 2025-2027 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 марта 2025 года № 262
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Алга на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 242 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алга на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 855 858 тысяч тенге:
налоговые поступления - 223 004 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 964 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11 577 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 620 313 тысяч тенге;
2) затраты - 873 930,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 18 072,9 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 18 072,9 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 18 072,9 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 "2025-2027 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 наурыздағы № 262 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Алға қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 855 858 мың теңге:
салықтық түсімдер - 223 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 964 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 11 577 мың теңге;
трансферттер түсімі - 620 313 мың теңге;
2) шығындар - 873 930,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 18 072,9 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 18 072,9 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 18 072,9 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.