О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 247 "Об утверждении бюджета Карагашского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 марта 2025 года № 267
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карагашского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 247 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карагашского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 49 489 тысяч тенге:
налоговые поступления - 8 232 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 22 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 757 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 40 478 тысяч тенге;
2) затраты - 57 021 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 532 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 532 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 532 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 247 "2025-2027 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 наурыздағы № 267 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 247 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 49 489 мың теңге:
салықтық түсімдер - 8 232 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 22 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 757 мың теңге;
трансферттер түсімі - 40 478 мың теңге;
2) шығындар - 57 021 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 7 532 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7 532 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 7 532 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.